Kontakt Telefon: 668 361 363 Email: biuro@sanus.com.pl

Informacje o Firmie

Oferta

Rodzaj masażu Opis Cena/Czas
Masaż leczniczy Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia. 30 min–60 zł. 
50 min–80 zł.
Masaż kręgosłupa Ma na celu przywrócenie ruchomości kręgów i ich właściwego położenia. Szczególnie wskazany przy skrzywieniach kręgosłupa, skoliozie, przeciążeniach. Działa odprężająco i tonizująco na mięśnie grzbietu. 30 min–60 zł. 
50 min–80 zł.
Masaż relaksacyjny Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Jest to sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Poprawia również stan zdrowia, ponieważ działa leczniczo na nasze ciało. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny. Z masażu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia. 60 min–120 zł. 
90 min–180 zł.

Masaż przyspieszający odchudzanie

Zadaniem tego masażu jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni, przez co przyspiesza się przemianę materii. W czasie serii zabiegów odchudzających wskazane jest wykonywanie ćwiczeń oraz przestrzeganie odpowiedniej diety. 30 min–60 zł. 
50 min–90 zł.
Drenaż limfatyczny Drenaż limfatyczny inaczej zwany masażem limfatycznym służy poprawieniu przepływu chłonki w układzie limfatycznym. Jest obecnie najbardziej efektywną metodą leczenia obrzęków. Drenaż limfatyczny wpływa korzystnie na przepływ chłonki, likwidację obrzęków zastoinowych, onkotycznych, zapalnych, usprawnienie transportu soli mineralnych i wody oraz procesów immunologicznych. 30 min–60 zł. 
50 min–80 zł.
Masaż sportowy Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym oraz napięć mięśniowych. Masaż sportowy jest integralnym elementem systemu odnowy biologicznej. Wykorzystywany jest jako środek pomocniczy w profesjonalnych programach treningowych. Pozwala lepiej przygotować ciało sportowca do wysiłku fizycznego. Zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Masaż sportowy jest zalecany zarówno sportowcom zawodowym jak również powinni korzystać z niego amatorzy, dla osiągnięcia lepszych rezultatów treningu. 30 min–60 zł. 
50 min–90 zł.
Masaż twarzy Dzięki systematycznemu wykonywaniu masażu twarzy skóra staje się jędrniejsza, gładsza i wygląda młodziej. Dzięki masowaniu twarzy, zmarszczki i linie mimiczne ulegają zmniejszeniu, poprawia się krążenie krwi, skóra przywraca naturalną wilgotność, wszelkie toksyny łatwiej są usuwane. Oprócz tego, masaż twarzy okazuje się być prawdziwym antidotum na męczące migreny, bóle zatok, czy wzmożony stres. 30 min–60 zł. 
Masaż stóp Różne obszary na stopach odpowiadają poszczególnym częścią ciała i tym samym masując je lub uciskając można oddziaływać na konkretny narząd. Masaż ten odblokowuje strefy przepływu energii całego ciała a także likwiduje bóle i napięcia znajdujące się w poszczególnych obszarach i narządach. 30 min–60 zł. 
50 min–80 zł.
Metoda dr Ackermanna (osteopatia i chiropraktyka) Metoda Ackermanna jest ukierunkowanym systemem terapii, którą wyróżnia szczegółowa diagnostyka pacjenta oraz precyzyjna technika leczenia manualnego. Instytut w Sztokholmie rozwija tą metodę w oparciu o najnowsze postępy medycyny z dziedziny ortopedii, neurologii i rehabilitacji medycznej. Metoda Ackermanna jest metodą precyzyjną, o szczegółowej diagnostyce. Postępowanie terapeutyczne i jego skutki są ściśle przewidziane przed zabiegiem. Terapeutę tej metody cechuje perfekcyjna znajomość anatomii, fizjologii, diagnostyki obrazowej i diagnostyki palpacyjno-porównawczej oraz technik trakcji, mobilizacji, oscylacji i manipulacji wg. Ackermanna. Często Metoda Ackermanna stosowana jest w dolegliwościach, wobec których leczenie farmakologiczne nie przynosi skutku. 100-150 zł za zabieg
Terapia manualna/ indywidualne ćwiczenia z pacjentem W pojęciu terapii manualnej zawiera się jednocześnie badanie i leczenie, wykorzystujące zdolności rąk człowieka. Opierając się na wiedzy fizjologicznej i zasadach biomechaniki, terapeuta wpływa poprzez odpowiednie działania manualne na poszczególne elementy aparatu ruchowego, a więc: stawy, więzadła, mięśnie, ścięgna i nerwy obwodowe. Terapia manualna może być bardzo skuteczna, jeśli dobrana jest indywidualnie do potrzeb pacjenta. 30 min–100 zł. 
50 min–150 zł.
Kinesiology Taping Kinesiology Taping to metoda, która pozwala na osiąganie doskonałych rezultatów terapeutycznych przez działanie sensoryczne plastra. Każda aplikacja jest poprzedzona badaniem, oceną układu mięśniowo-powieziowego. Nie jest oparta na stosowaniu gotowych szablonów dla poszczególnych schorzeń. od 40 zł za aplikację.

Wszelkie prawa zastrzeżone